O nás

Za značkou Brouci v hlavě se skrýváme dvě – Lenka a Zuzana, lektorky (nejen) jazyků. Během výuky jsme si vždycky vyhrály s pomůckami, kartičkami, hrami. A tak je vlastně logické, že nás napadlo dát ty jednotlivé nápady dohromady a vytvořit z nich produkty, které by mohli využít i další učitelé, rodiče nebo prostě lidi, kteří si rádi hrají. 

Od nápadu k hotovým produktům vedla cesta delší – hlavně proto, že jsme vše vymýšlely po večerech, o víkendech, prostě když zbyl čas a energie. Ale teď je to tady! Nápadů máme mnoho, ale jejich realizace trvá. Proto jsme se rozhodly začít prodávat i přesto, že produktů máme zatím málo. Už se ale připravují další, máte se na co těšit! 

Naše didaktické hry jsou založené na našich lektorských zkušenostech a vycházejí také z naší snahy vytvořit hry, které jsou funkční a pěkné zároveň. Jsme proto nadšené, že hry ilustruje Eva Válková. Její nápady posunují náš sen o estetické kvalitě o notný kus dopředu. Velký dík patří také všem dalším lidem, kteří nám radili a konzultovali s námi naše nápady. 

Každá hra obsahuje nejen stručný návod, ale také didaktický materiál s nápady a tipy na další využití ve výuce. Všechny informace jsou v češtině a v cílovém jazyce dané hry. Didaktický materiál dodáváme v elektronické, popřípadě papírové podobě.

Hry jsou dodávány v látkovém pytlíčku. Tento typ balení jsme zvolily proto, že je malé (a tedy se učiteli bude dobře nosit na výuku) a zároveň nezatěžuje životní prostředí nesmyslnou produkcí krabic a obalů, které letí hned po nákupu do koše. Pytlíčky šijeme samy – nemusíte se tedy bát, že nákupem podporujete dětskou práci kdesi v Asii. 

 

Doufáme, že se vám naše hry budou líbit. Rády budeme také za jakoukoliv zpětnou vazbu (napsat nám můžete v sekci Kontaktujte nás). 

 

Zuzana Janoušková & Lenka Pavelková

ksichtiky