O nás

Za značkou Brouci v hlavě se skrýváme dvě – Lenka a Zuzana, lektorky (nejen) jazyků. Během výuky jsme si vždycky vyhrály s pomůckami, kartičkami, hrami. A tak je vlastně logické, že nás napadlo dát ty jednotlivé nápady dohromady a vytvořit z nich produkty, které by mohli využít i další učitelé, rodiče nebo prostě lidi, kteří si rádi hrají. 

Od nápadu k hotovým produktům vedla cesta delší – hlavně proto, že jsme vše vymýšlely po večerech, o víkendech, prostě když zbyl čas a energie. Ale teď je to tady! Nápadů máme mnoho, ale jejich realizace trvá. Proto jsme se rozhodly začít prodávat i přesto, že produktů máme zatím málo. Už se ale připravují další, máte se na co těšit! 

Naše didaktické hry jsou založené na našich lektorských zkušenostech a vycházejí také z naší snahy vytvořit hry, které jsou funkční a pěkné zároveň. Jsme proto nadšené, že hry ilustruje Eva Válková. Její nápady posunují náš sen o estetické kvalitě o notný kus dopředu. Velký dík patří také všem dalším lidem, kteří nám radili a konzultovali s námi naše nápady. 

Každá hra obsahuje nejen stručný návod, ale také didaktický materiál s nápady a tipy na další využití ve výuce. Všechny informace jsou v češtině a v cílovém jazyce dané hry. Didaktický materiál dodáváme v elektronické, popřípadě papírové podobě.

Hry jsou dodávány v látkovém pytlíčku. Tento typ balení jsme zvolily proto, že je malé (a tedy se učiteli bude dobře nosit na výuku) a zároveň nezatěžuje životní prostředí nesmyslnou produkcí krabic a obalů, které letí hned po nákupu do koše. Pytlíčky šijeme samy – nemusíte se tedy bát, že nákupem podporujete dětskou práci kdesi v Asii. 

 

Doufáme, že se vám naše hry budou líbit. Rády budeme také za jakoukoliv zpětnou vazbu (napsat nám můžete v sekci Kontaktujte nás). 

 

Zuzana Janoušková & Lenka Pavelková

ksichtiky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení